István Király Általános Iskola Szentistván

Friday, 29-Apr-22 03:30:21 UTC

Összehasonlítás Kedvenceimhez rakom és értesítést kérek Intézmény igénylése 3418 Szentistván, Hősök tere 1. E-mail Legfontosabb adatok Rangsorok, eredmények és legjobbiskola index értéke Legjobbiskola index az iskola eredményei alapján 100 (százalék) az országos átlag szinenként (mérésenként). Indexünk ehhez képest mutatja, hogy jobb vagy rosszabb az eredmény. A teljes LEGJOBBISKOLA INDEX az összes eredmény összegéből adódik össze. Ugyanazon képzési formákat tudsz összehasonlítani, keresd a varázspálcát az oldal tetején! Kompetenciamérések és érettségi eredményeiből számított eredmény az Oktatási Hivatal adatai alapján. Összehasonlítás Az iskola városában, kerületében található többi azonos képzést nyújtó iskolák összehasonlítása. A távolság alapú keresésnél légvonalban számoljuk a távolságot. Hasonló intézmények a közelben Értékelések szülőktől, információk az intézménytől Legtöbbet értékelt tulajdonságok Tehetséggondozás (1 értékelés) igen 1 nem 0 Ismét jelentkeznél ide? (1 értékelés) igen 1 nem 0 Ebédidő hossza 25 (1 értékelés) Lányok és fiúk aránya (1 értékelés) Közel azonos a fiúk és a lányok aránya 1 Cserediákok (1 értékelés) igen 0 nem 1 Mondd el a véleményed!

István király általános iskola szent istvan es

A tanítási órák nem maradtak el, de tanulás közben ropiztunk, csipszeztünk, nápolyit és kekszet majszoltunk, és a szünetekben vidám programokra gyűltünk össze az udvaron. Az első szünetben a tombolahúzás izgalmait megidézve zsákbamacskát vehettek a gyerekek. A második szünetben az 1. a osztály farsangi verses műsorát hallgattuk meg Tóth Dénesné Gabi tanító néni vezetésével. A harmadik szünetben kiszebáb égetésre sereglettünk össze, amit Mihály Zoltán tanár úr subában, rámás csizmában, kucsmában, pásztorbottal a kezében vezényelt le, s hála neki, jutott bőven kolomp is a kezekbe, így nagy csörömpöléssel, csörgéssel-csattogással űztük el a telet. A negyedik szünetben hirdettük ki az idei Farsang Szépe díj győzteseit, akik mindig a nyolcadik osztályosok közül, a felső tagozatos tanulók szavazatai alapján nyerik meg a vándorkoronát, amit az előző évi győztesek adnak át nekik. A kihirdetésre Topai Sándor tanár urat kértük meg, aki mikrofon nélkül is jól hallhatóan hirdette ki az idei év győzteseit.

Ha csak egy év adata van, akkor vonal helyett csak egy pont látszik. Versenyeredmények Különböző országos és körzeti versenyeken elért eredmények; társadalmi, helyi közösség számára fontos díjak. Még nem töltöttek fel adatot

Mindenekfelett pedig annak örültünk a legjobban, hogy majdnem mindenki ott lehetett, majdnem mindenki egészséges volt, aki nem, már az is majdnem meggyógyult, és majdnem minden olyan volt, mint a hagyományos farsangjainkon szokott lenni. Sokak szerint majdnem jobb volt, mint a hagyományos farsang. Egy biztos, mindenki nagyon jól érezte magát, és minden a tervek szerint megvalósulhatott. Ennél többet a jelen helyzetben nem is kívánhattunk volna, és reméljük, hogy soha többet nem kell így szerveznünk egyetlen farsangot sem. Őrsy Anett osztályfőnöki munkaközösség vezető Az iskola vezetősége nevében köszönetem fejezem ki Őrsy Anett tanító néninek a rendhagyó "Télbúcsúztató nap" szervező, irányító tevékenységéért. Köszönöm férjének, Ardy Viktornak a kiszebáb elkészítéséhez nyújtott segítségét, és, hogy a katasztrófavédelem szakembereként biztosította a helyszínt. Tisztelettel megköszönöm Artan Hodajnak, az Arti pékség tulajdonosának a nagylelkű felajánlását, a gyerekek jóízűen fogyasztották el a finom süteményeket.

István király általános iskola szent istvan magyar

istván király általános iskola szent istvan teljes

(Müller Péter) Módosítás: ( 2020. péntek, 07:14) 2020. november 26. csütörtök, 22:50 Módosítás: ( 2020. csütörtök, 22:54) Október 6. 2020. október 20. kedd, 13:35 Módosítás: ( 2020. kedd, 13:43)