Milyen Ebook Olvasót Vegyek 2018

Friday, 29-Apr-22 03:52:12 UTC
  1. Milyen e-book olvasót vegyek? (10518897. kérdés)
  2. Milyen ebook olvasót vegyek 2015 cpanel
  3. Video
  4. Milyen ebook olvasót vegyek 2014 edition

Karácsony előtt és a két ünnep között is jelentős kedvezményekkel találkozhattok. Sok sikert a választáshoz! Szűcs Roland

Milyen e-book olvasót vegyek? (10518897. kérdés)

  • Milyen ebook olvasót vegyek 2018 video
  • BETT-AIR Kft. - Céginfo.hu
  • Dr. Egyed- Fekete Ágnes
  • Milyen ebook olvasót vegyek 2018 hd

Milyen ebook olvasót vegyek 2015 cpanel

Nekem Kindle Basic van, de keveslem a felbontását (szöveget olvasni alapvetően elegendő, de pl. manga felejtős). 20:06 Hasznos számodra ez a válasz? 7/8 anonim válasza: Kindle Paperwhite-ra még egy szavazat. Az enyém második generációs (2014-ben vettem) és sosem volt még semmi problémám vele. 6. 15:33 Hasznos számodra ez a válasz? 8/8 anonim válasza: 0% Pocketbook. A kindle egy zart rendszerrel kiadott olvaso ami az amazonrol letoltott ebook fajlokat fogadja el. Emellett van par konyv amit amazonon nem kaphato. A pocketbook 19 fele fajlt (ha a hang es kepfajlokat nem szamolom bele) kezel es ugyanugy kapható hozzá eleg sok tok itthon ha a Googleben rakeresel. 8. 06:54 Hasznos számodra ez a válasz? Kapcsolódó kérdések: Minden jog fenntartva © 2021, GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik. Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!

Video

Az igazság viszont az, hogy napjainkban már ezen a téren is kissé telített a piac. A legtöbb gyártó egyaránt kínál belépőszintű, középkategóriás és prémium kategóriás olvasókat. Fontos, hogy cikkünk elsősorban tájékoztató jellegű, és kellő tapasztalat híján nem is tudnánk véleményt mondani az összes felsorolt gyártó termékéről. Ugyanakkor érdemes figyelembe venni azt is, hogy például az okostelefonokkal és tabletekkel ellentétben az e-könyv olvasók specifikációi terén lévő különbségek nincsenek nagy hatással az eszköz működésére. Röviden: egy 79 és egy 249 dollárba kerülő eszközön is ugyanúgy fogsz tudni olvasni, különbség csupán annyi lesz, hogy egyes olvasók nagyobb felbontású kijelzővel, több memóriával, vagy épp minőségibb anyaghasználattal rendelkeznek. Vásárlásnál döntő szempont lehet még a lapozásra szolgáló gombok hiánya – a belépő szintű Kindle olvasók jó pár éve már teljes mértékben érintőképernyős alapokon működnek, de más gyártók (pl. a PocketBook) még kínálnak fizikai gombokkal ellátott készülékeket.

Milyen ebook olvasót vegyek 2014 edition

A Tudatos Vásárlók Egyesülete 24 e-book olvasót tesztelt laboratóriumi körülmények között nemzetközi fogyasztóvédelmi szervezetekkel együttműködve. A szakemberek a teszt során azt vizsgálták, hogy milyen a készülékek kezelhetősége és olvashatósága, mennyire strapabíróak, illetve milyen az üzemidejük. Máris mutatjuk az eredményeket. 60-80 ezerbe kerülnek a legjobbak A teszten az összesített szempontok alapján hét termék végzett 70 százalék fölötti eredménnyel. Az élmezőnyt egyértelműen a Kindle-készülékek uralták, melyeknek felhasználóbarát a kezelésük, kényelmesen olvashatóak, nem mennek azonnal tönkre, ha leejtjük őket, és hosszú ideig bírja az akkumulátoruk. Ezek a termékek viszont egyértelműen a drágább kategóriába tartoznak: áruk 60-80 ezer forint között mozog. Az egyesület szerint a teszt egyik tanulsága ismét az volt, hogy a vásárlásnál nem csupán az ár alapján érdemes dönteni. A fenti, drágább árkategória egyes termékei ugyanis a minőségi lista végére kerültek, de akadtak olyan 40-45 ezer forintos készülékek, amelyek közel hasonlóan szerepeltek, mint az élmezőny tagjai.